ליווי אישי- תרפיה והנחיה דרך אומנויות ההבעה וההקשבה 

תהליך ליווי והנחיה אישית של עבודה פנימית דרך הקשבה עמוקה, דמיון, הרפיה ויצירה. 

המפגשים משלבים כלים בהקשבה רגישה אל הגוף, הנפש והרוח, דמיון מודרך והתמקדות, עבודה עם חלומות וארכיטיפים בנפש (הילד, המבקר הפנימי, הקבצן ועוד) ומשלבים משימות יצירתיות לעבודה בבית (למשל:  כתיבת יומן אינטואיטיבי).

אין צורך בניסיון או כישרון מיוחד, היצירה קיימת בכולנו עוד מאז הגן וזה לא חשוב אם "יודעים" לצייר, לכתוב או לצלם. כאן אנו רותמים את היצירה ואת התהליך היצירתי לטובת הגילוי וההתפתחות האישית, על מנת לאפשר גישה לידע פנימי חדש אודות סוגיות החיים שמעסיקות אותך, לויסות וביטוי עצמי ולעיבוד תהליכים רגשיים ורוחניים.

התהליך מתאים לא.נשים בצומת דרכים ובתקופות משבר המתעסקים בסוגיות שונות של חיפוש אחר איזון, משמעות, ביטוי ומימוש, ולכל מי שמבקש מרחב לחפש בו את גרעין היותו ולהתקרב אל עצמו על מנת לשפר את איכות חייו.

המפגשים מתקיימים בקליניקה בהרצליה (בקרוב גם בפרדס חנה) ובזום (כן כן זה בדר"כ עובד טוב גם שם).

 

ליווי יצירתי ליוצרים ויזמים

התהליך היצירתי, בין אם הוא מכוון ליצירת ספר, הרצאה, סדנה או כל רעיון יזמי חדש, כרוך במפגש עם הלא ידוע. והמפגש הזה, עם הלא ידוע, לפעמים הוא כל כך לא נוח שאנחנו נמנעים ממנו, מצמצים את השהות בו, לעיתים אפילו נוטשים רעיונות טובים ופרויקטים שמשמעותי עבורנו לממש.

לפעמים הנושא לא ידוע לנו, לפעמים זה המבנה, לפעמים זו המהות שמשהו בה נעלם מהעין ובפעמים אחרות זו דווקא הצורה שקשה לנו לגבש.

הליווי היצירתי ליוצרים ובעלי עסקים המבקשים ליצור את החדש בעסק, מאפשר מרחב לחקירה, הדהוד, חיפוש וגיבוש. יחד, בשילוב עדין שבין שיח להתנסות חוויתית, נרכיב אט אט את הפאזל השלם של הרעיון, נגבש חזון ועקרונות תומכים בדרך, נפרק למשימות קטנות באופן שתואם את מי שאת.ה ואת התנועה הטבעית שלך, נחבר בין רוח לחומר ונכניס משחקיות וסקרנות לתהליך העבודה היצירתי.