ליווי אישי- תרפיה ואימון דרך הקשבה רגישת-הוויה ויצירה

מפגשי ליווי אישי של עבודה פנימית דרך הקשבה עמוקה, דמיון, הרפיה ויצירה. כל המפגשים משלבים בין "לדבר ולהיות עם זה" ל"לעשות עם זה משהו", בין רוחניות למעשיות ובין מודע ללא מודע, במטרה לעזור לך להתחבר לכוחות הריפוי הטבעיים, אל הסמכות הפנימית והתנועה האותנטית שלך ומתוכם לגלות משהו חדש על היחסים שלך עם עצמך ועם העולם.

 

המפגשים משלבים כלים בהקשבה רגישה אל הגוף, הנפש והרוח, דמיון מודרך והתמקדות, עבודה עם חלומות וארכיטיפים בנפש (הילד, המבקר הפנימי, הקבצן ועוד) ומשלבים משימות יצירתיות לעבודה בבית (למשל:  כתיבת יומן אינטואיטיבי).

אין צורך בניסיון או כישרון מיוחד, היצירה קיימת בכולנו עוד מאז הגן וזה לא מעניין כאן אם "יודעים" לצייר, לכתוב או לצלם. כאן אנו רותמים את היצירה ואת התהליך היצירתי לטובת הגילוי וההתפתחות האישית, על מנת לאפשר גישה לידע פנימי חדש אודות סוגיות החיים שמעסיקות אותך, לויסות וביטוי עצמי ולעיבוד תהליכים רגשיים ורוחניים.

התהליך מתאים לא.נשים בצומת דרכים ובתקופות משבר המתעסקים בסוגיות שונות של חיפוש אחר איזון, משמעות, ביטוי ומימוש, ולכל מי שמבקש מרחב לחפש בו את גרעין היותו ולהתקרב אל עצמו על מנת לשפר את איכות חייו.

המפגשים מתקיימים בקליניקה בהרצליה (בקרוב גם בפרדס חנה) ובזום (כן כן זה עובד טוב גם שם).

 

ליווי יצירתי ליוצרים ויזמים

התהליך היצירתי, בין אם הוא מכוון ליצירת ספר, הרצאה, סדנה או כל רעיון יזמי חדש, כרוך במפגש עם הלא ידוע. והמפגש הזה, עם הלא ידוע, לפעמים הוא כל כך לא נוח שאנחנו נמנעים ממנו, מצמצים את השהות בו, לעיתים אפילו נוטשים רעיונות טובים ופרויקטים שמשמעותי עבורנו לממש.

לפעמים הנושא לא ידוע לנו, לפעמים זה המבנה, לפעמים זו המהות שמשהו בה נעלם מהעין ובפעמים אחרות זו דווקא הצורה שקשה לנו לגבש.

הליווי היצירתי ליוצרים ובעלי עסקים המבקשים ליצור את החדש בעסק, מאפשר מרחב לחקירה, הדהוד, חיפוש וגיבוש. יחד, בשילוב עדין שבין שיח להתנסות חוויתית, נרכיב אט אט את הפאזל השלם של הרעיון, נגבש חזון ועקרונות תומכים בדרך, נפרק למשימות קטנות באופן שתואם את מי שאת.ה ואת התנועה הטבעית שלך, נחבר בין רוח לחומר ונכניס משחקיות וסקרנות לתהליך העבודה היצירתי.