רק לוגו.png

מרחב יצירה- מפגשים חווייתיים של חיפוש, גילוי וגילום עצמי, דרך צבעים, תנועות וצלילים

כל רביעי בין 17:30-19:30 בפרדס חנה!

לפעמים כל מה שצריך כדי לעבור ממצב של חוסר שקט לרגיעה זה רגע קטן של חיבור לעצמנו, לעמוק שבתוכנו, לגרעין היותנו.

רק מה, אף אחד לא לימד אותנו להתחבר לעצמנו, עזבו, אף אחד לא באמת הסביר לנו כשהיינו ילדים שאפשר להתהלך חיים שלמים ולהרגיש מנותק- מהרגשות, מהגוף, מהפחדים והחלומות, מהעולם.

 

כשאני קולט שאני מסתובב- נמצא ולא נמצא, כשהצבעים בתמונה הכללית שלי דהו קצת, כשאני מרגיש שמשהו מכביד עלי, מטריד, מבקש ממני לעצור, להאט, לנשום, להקשיב פנימה- אני מחפש את דרכי חזרה אלי דרך צבעים, מילים, תנועות וצלילים. דרך צלילה לדמיון, אל הצד השני של עצמי, אל מעבר ליקום הפיזי, אל המקום העמוק האינסופי בו ההשראה לא נגמרת והחומרים זורמים מליבי, מנשמתי, דרך הידיים- החוצה ממני, אל העולם.

 

מרחב יצירה זו מעין מעבדה לחקירה עצמית, להתנסות, למשחקיות, ספונטניות ואותנטיות, דרך ציור, כתיבה, משחק, הבעה קולית ותנועה. אנחנו

לא מחפשים כאן איך להיות הציירים הכי טובים או הרקדנים הכי מקצועיים, אנחנו מחפשים כאן את עצמנו, את הדבר בתוכנו שעוד אין לו מילים, ונותנים לו ביטוי, מקום ועין טובה, בדרכים יצירתיות שעוקפות את המחשבות השגרתיות.

ההזמנה כאן מעל הכל היא לשחרר את ה"צריך" וה"אמור", את ה"נכון" וה"לא נכון", את המאמץ לעשות ו"להצליח"- ולאפשר לדבר להתרחש מעצמו, בפשטות, בזרימה, מבפנים- החוצה.

  • עלות מפגש 80 ש"ח כולל חומרים!

  • אין צורך בניסיון קודם ביצירה (אבל ממש אחלה גם אם יש לך כזה)

  •  המפגש הקרוב יתקיים ב-25.8 רביעי 17:30-19:30, לשאלות והרשמה: 054-9481406 עמית (אפשר גם בווצאפ) או כאן

 

בוא.י לזמן איכות עם עצמך.

20210817_155441.jpg